مدیتیشن اگر بصورت اصولی تمرین نشود هیچ نتیجه ای برایتان نخواهد داشت و شاید باعث شود احساس استرس و اضطراب تان بیشتر از قبل شود. بنابراین رعایت نکات مهم می تواند تمرین تان را به شدت اثربخش کند بطوری که بعد از 10 دقیقه مدیتیشن حالت روحی و جسمی تان تغییر می کند، و آرامش و شفافیت بیشتری را حس کنید.

مهم:

برای راحتی بیشتر، تمام مطالب را در دو عکس خلاصه کرده ام تا بتوانید به راحتی نکات مهم را دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که تمرین مدیتیشن، تمرینی کاملا خصوصی است و نیازی نیست که در موردش با دیگران حرف بزنید، و یا بدتر از آن به فکر نوعی تبلیغ این موضوع باشید. من نیز در اینجا هیچ تشویق و تبلیغی برای انجام مدیتیشن نمی کنم، بلکه تنها موضوعی است که باعث تغییر زندگی ام شده و تاثیر مثبت زیادی روی زندگی ام گذاشته و با شما اطلاعاتم را به اشتراک می گذارم.

* مهم ترین مسئله این است، که بدانید مدیتیشن تنها یکی از ابزار های موجود در جعبه ابزار تغییر شخصیت و زندگی آینده مان است. نباید هدف اصلی مان در زندگی را فراموش بکنیم و تنها به یک تمرین و ابزار بچسبیم. خلاصه اینکه به یاد داشته باشید که خواسته های اصلی تان چیست و به دنبال شرطی کردن ذهن و بدن تان برای رسیدن به آن خواسته ها باشید.

عقل یا احساس؟ کدام درست می گوید؟

داستان زندگی من-1

چطور مدیتیشن را به درستی انجام دهیم؟

تان ,مدیتیشن ,مهم ,تمرین ,زندگی ,تغییر ,را به ,زندگی ام ,نکات مهم ,داشته باشید ,باشید که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مذهبی اتـل متـل آرزو mehdi3amozesh وبلاگ حقوقی محمد صادقی مجله اینترنتی لیان استایل آشپرخونه Theology 4 Children اولين دانلود فایل پی دی اف کتاب آل شاپ